Preskočiť na obsah
Martin Kešeľ

Odborné a poradenské služby

Martin Kešeľ

Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Obec
Laškovce
Od roku
2022
IČO
54 621 526

Martin Kešeľ

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 01 Laškovce
Na trhu od
9. mája 2022
IČO
54 621 526
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Podnikanie v číslach

4
roky na trhu
2022
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Martin Kešeľ

Martin Kešeľ – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Laškovce. Podniká od 9. mája 2022.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
Martin Kešeľ
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
54 621 526
Dátum vzniku
9. mája 2022
Miesto podnikania
072 01 Laškovce
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-29657
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 71.12)
Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Martin Kešeľ zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Martin Kešeľ?

Miesto podnikania je v obci 072 01 Laškovce.

Čím sa Martin Kešeľ zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo“ (71.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Martin Kešeľ?

IČO je 54 621 526.

Odkedy podniká Martin Kešeľ?

Podnikanie začalo 9. mája 2022. Na trhu pôsobí 4 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Martin Kešeľ podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese martin-kesel.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.